Piątek 14 Grudzień 2018 Imieniny: Alfred, Izydor
Spotkanie z Krzysztofem Rutkowskim
  
Menu

 
 
 
   

19 stycznia kleczewską bibliotekę odwiedził Krzysztof Rutkowski. Znany detektyw jest osobą kontrowersyjną. Przekonaliśmy się sami o tym, czytając komentarze pod zapowiedziami jego przyjazdu do Kleczewa.

Krzysztof Rutkowski jest znaną postacią, występuje w różnych programach telewizyjnych, chociażby w „Sprawie dla reportera”. Chcemy, aby takie osoby spotykały się z mieszkańcami Kleczewa i rozmawiały z nimi o swojej pracy czy prezentowanych poglądach. Takie relacje budują bowiem tolerancję wobec innych ludzi. Wcześniej gościliśmy Szymona Hołownię i znanego z programu „Ziarno” ks. Łukasza Piórkowskiego.

Rozumiejąc krytykę, która się pojawiła w komentarzach internetowych, ponieważ uważamy, że każdy ma prawo do formułowania własnych sądów i opinii, zamieszczamy krótką relację w wizyty Krzysztofa Rutkowskiego w kleczewskiej bibliotece.

Podczas spotkania nasz gość opowiadał o różnych wątkach swojego życia zawodowego, prowadzonych sprawach czy książkach, których jest współautorem. Okazało się, że jest to bardzo interesująca postać, czego wyrazem były liczne pytania ze strony przybyłych na spotkanie osób.

Wizyta Krzysztofa Rutkowskiego w Kleczewie zakończyła się podpisywaniem przez niego książek oraz zwiedzaniem wystawy o powstaniu styczniowym.

Warto dodać, że dochód ze sprzedaży książek Krzysztof Rutkowski przeznaczył na cele charytatywne. Pieniądze zostaną przekazane wybranemu przez dyrektor biblioteki – p. Magdalenę Siupę – domowi dziecka.

Informujemy, że książki są jeszcze do nabycia w bibliotece.

Zdjęcia do artykułu
 

1  2  

 
wszystkich zdjęć: 11

1  2  
 
«« wstecz
drukuj
  
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 16.00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 16.00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
  
Jaką literaturę czytasz najczęściej?
Piekną
Popularno-naukową
Techniczną
Science-fiction
Romanse
Obcojezyczną
Data utworzenia:
19 Wrzesień 2007
Zobacz wyniki | Głosuj »    
 
 
on line: 1 odwiedzin: 685152
[Valid RSS]
Strona główna|Historia|Księgozbiór|Działalność|Usługi|Kontakt|Polityka prywatności|      
© 2007 - 2018 Biblioteka Publiczna w Kleczewie